Випускниця чернігівського ліцею №22 набрала найвищий бал по ЗНО з історії України

200 балів з історії України єдина в Чернігівській області набрала випускниця 22-го ліцею, золота медалістка Анна Назаренко. Минулого року найвищий бал з історії на Чернігівщині не отримав жоден абітурієнт.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Окрім історії України дівчина склала англійську мову на 185 балів та українську мову і літературу на 189.

До 11-го класу Анна брала активну участь у житті ліцею – була ведучою та учасницею концертів, акторкою у шкільному театрі. 10 років дівчина займалася танцями. Спочатку бальними, а потім сучасними. За плечима почесні грамоти, подорожі, перемоги та нагороди.

Усе це довелося відкласти, аби підготуватися до ЗНО. Самостійні заняття, повторювання, робота з репетиторами по кілька годин двічі-тричі на тиждень.

Один з предметів ЗНО був на вибір. Дівчина обирала між математикою та історією.

«Я історію України не вирізняла з інших предметів, але коли у 8-му класі розпочалися теми про козаків, про Богдана Хмельницького, національно-визвольна війна, мене дуже захопила мужність людей, котрі боролися за свою країну», – говорить Анна Назаренко.

Її репетитор Ігор Еткін каже: «Вона однодумець мій. Ми, коли по історії України вчимо матеріал, то ми і переживаємо, серцем це сприймаємо, тому воно і вбирається, цей матеріал.»

Для перевірки знань окрім таблиць, які писала сама, і щоденно себе перевіряла, використовувала мобільні додатки.

Для вступу Анна обирає між спеціальностями міжнародне право і філологія в одному зі столичних університетів. Своїм наступникам, хто складатиме ЗНО через рік, радить:

«Самоорганізація насправді вирішує дуже багато. Якщо ти дійсно хочеш – ти можеш іти поступово до своєї мети. Не треба відкладати на потім, думати, я вивчу потім, за тиждень до ЗНО – такого не буде.»

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *