В Миколаєві стався конфлікт під час перевірки підприємців на дотримання карантинних вимог
В Миколаєві продовжують перевіряти заклади на дотримання карантинних вимог під час роботи в умовах червоної зони. Не всі громадяни розуміють важливість їх дотримання. Відтак часто відбуваються конфліктні ситуації із контролюючими службами.
Про це дивіться в сюжеті ТРК «МАРТ».
Робочі групи у складі правоохоронців, працівників Держспоживслужби та адміністрацій районів з 27 жовтня проводять перевірки дотримання карантинних вимог серед підприємців.
Припис – останній шанс підприємцю виправити ситуацію. За кілька днів він має усунути недоліки. Коли складається протокол – це вже реальний штраф. З робочою групою журналісти ТРК «МАРТ» перевірили п’ять об’єктів по вулиці Озерній. І вже в першому знаходять порушення. В кондитерському магазині не проводять вологе прибирання.
В цей час до магазину намагався увійти чоловік без захисної маски. Йому намагались зробити зауваження. У відповідь почули лише грубощі. Розпалився конфлікт. Потім служби знайшли незначні порушення ще в одному закладі.
Після ряду порушень, в трьох наступних закладах з дотриманням карантинних вимог було все гаразд. Це хороша тенденція, – розповідають нам представники Держспоживслужби. Вони певні – люди все більше розуміють, що це не забаганки, а необхідність.

