Увага чернігівським абітурієнтам! Почалася реєстрація на ЗНО-2021

13:30, 1 февраля
Общество

Сергій Кириченко

З понеділка, 1 лютого, розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Чернігівській випускники шкіл «прикріплені» до Київського центру оцінювання якості освіти, на сайті якого й можуть пройти реєстрацію

Процедура реєстрації триватиме до 5 березня 2021 року.

Цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться тестуванням з хімії і завершиться  тестуванням з географії. Ось як виглядає календар ЗНО:

Тестування з хімії – 21 травня.
Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня.
Тестування з англійської мови – 25 травня.

Тестування з математики – 28 травня.
Тестування з української мови/української мови і літератури – 1 червня.
Тестування з історії України – 4 червня.

Тестування з фізики – 7 червня.
Тестування з біології – 10 червня.
Тестування з географії – 15 червня.

При цьому для випускників, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО із 4 навчальних предметів, обраних під час реєстрації, буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА).

Першим обов’язковим тестом є українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (як оцінка ДПА зараховується частина тесту з української мови).

Другим обов’язковим предметом є математика (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Третій предмет для складання ДПА пропонується на вибір: тест з історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Четвертий предмет для складання ДПА випускники школи вибирають самостійно з такого переліку: історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року включно.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:

• створити й заповнити реєстраційну картку;

• підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти або (для випускників минулих років) надіслати його до  регіонального центру оцінювання якості освіти; 

• отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання

Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 5 березня. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО мають бути надіслані закладами освіти до 1 березня 2021 року включно.

ЗНО реєстрація тестування ДПА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *