У Чернігові закрили перехрестя вулиць Доценка та Космонавтів. Як їхатиме транспорт

07:59, 17 августа
Общество

Сергій Кириченко

Від сьогодні, 17 серпня закрите для руху транспорту перехрестя вулиць Доценка та Космонавтів. Через це внесені зміни у маршрути 3 тролейбусів та 6 автобусів.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради минулого тижня погодив перекриття руху транспорту через перехрестя вулиць Доценка та Космонавтів.

Причина – проведення ремонтних робіт на перехресті. Вони триватимуть майже три тижні.

Таким чином, рух транспорту на цій ділянці буде заблокований з понеділка, 17 серпня, () до п’ятниці, 4 вересня, (до 22:00).

Управління транспорту Чернігівської міської ради через це внесло корективи до маршрутної мережі громадського транспорту.

• Тролейбуси маршрутів № 6, № 7 скорочуються до кінцевої зупинки «2-га міська лікарня».

• Тролейбусний маршрут № 8 тимчасово припиняє рух до закінчення перекриття по вулиці Доценка.

• Автобуси маршруту № 1 рухатимуться за своїм маршрутом від проспекту Перемоги до перехрестя з вулицею Рокоссовського, потім по вулицях Рокоссовського, Всіхсвятській, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

• Автобуси маршруту № 11 рухатимуться за своїм маршрутом до перехрестя вулиці 1-го Травня з вулицею Рокоссовського, потім по вулицях 1-го Травня, Бєлова, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

• Автобуси маршрутів № 26, № 44 рухатимуться за своїми маршрутами від вулиці Шевченка по вулиці Рокоссовського до перехрестя з вулицею Всіхсвятською, потім по вулицях Всіхсвятській, Пухова і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

• Автобуси маршруту № 30 рухатимуться за своїм маршрутом від вулиці Шевченка по вулиці Рокоссовського до перехрестя з вулицею Доценка, потім по вулицях Рокоссовського, 1 Травня, Бєлова, Кільцевій і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

об'їзд вулиця Доценка вулиця Космонавтів ремонт транспорт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *