У Чернігові “горів” ЦУМ: поблизу будівлі розгорнули штаб з ліквідації “пожежі”

12:28, 5 августа
Общество

Дмитро Пономаренко

Сьогодні вранці, 5 серпня, у чернігівському торгівельному центрі “ЦУМ Чернігів” рятувальники провели тактико-спеціальні навчання по ліквідації пожежі в подібних будівлях.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомляє начальник управління ДСНС України в Чернігівській області Роман Гордовий.

За його словами, будівля торгівельного центру відноситься до об’єктів з масовим перебуванням людей, тож у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації може бути створена реальна загроза його відвідувачам та персоналу.

Розпочались навчання з надходження повідомлення від керівництва торгівельного центру про умовне загоряння в магазині “Симпатик” на цокольному поверсі. На виклик прибуло 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста на двох автоцистернах та пожежній автодрабині.

Рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору провели розвідку, оперативне розгортання сил і засобів та подали 3 пожежні стволи безпосередньо на гасіння осередку займання і захист суміжних приміщень, а також по пожежній автодрабині водяними стволами здійснили захист покрівлі будівлі.

Для координації дії підрозділів було розгорнуто штаб з ліквідації пожежі. Загалом до проведення тактико-спеціальних навчань залучалось 15 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.

ДСНС ЦУМ рятувальники навчання торгівельний центр

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *