У центрі Чернігова провалився асфальт. Водоканал назвав «археологічну» причину

13:36, 24 августа
Общество

Сергій Кириченко

Причина провалу дороги по проспекту Миру,33 (навпроти готелю «Україна») – залишки старої будівлі, виявлені під час аварійних робіт на глибині близько 2 метрів.

Провал по проспекту Миру,33 спостерігався вже кілька тижнів. Попередня перевірка показала, що в цьому місці немає жодних мереж – всі підприємства-постачальники підтвердили це документально.

Враховуючи, що провал посеред дороги продовжував збільшуватись, було прийняте рішення про проведення розкопки.

Через те, що у вихідні дні автомобільний трафік по проспекту Миру зменшується, роботи було заплановано на неділю, 23 серпня.

Під час проведення розкопок на глибині до двох метрів було виявлено залишки невідомої будівлі з підвальним приміщенням та цегляний ходом, який був завалений та вів у бік скверу.

З метою припинення подальшої руйнації дорожнього полотна та повного перекриття руху транспорту по проспекту Миру, було прийняте рішення про засипання провалу із замивкою його піском.

Наразі КП Чернігівводоканал виконує ці роботи. Асфальтування місця провалу заплановане на вівторок, 25 серпня. Повне відновлення руху транспорту по проспекту Миру планується у середу, 26 серпня.

провал Чернігівводоканал готель "Україна" асфальт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *