Стало відомо, скільки школярів у Кременчуці пішли до школи

День знань

У Кременчуці сьогодні, 1 вересня, до школи відправилися 21 777 школярів. У всіх закладах міста створили належні санітарні умови у зв’язку з карантином через коронавірус, написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, мер міста Віталій Малецький.  

За його словами, всі ліцеї, гімназії та дитсадки міста забезпечені безконтактними термометрами, антисептиками. А ще, дезінфікуючими миючими засобами для обробки рук, поверхонь, приміщень, посуду.  

Також, у кожному навчальному закладі в нашому місті були відкриті всі входи та виходи. Таким чином вдасться уникнути скупчення дітлахів.  

За словами Віталія Малецького, він сьогодні перевірив шість шкіл і побачив, що умови перебування дітей у школі потрібно покращувати. А саме, слід забезпечити наявність гарячої води для миття рук, продовжити реконструкцію санітарних кімнат і провести ремонти на харчоблоках.  

Варто додати, що кременчуцьким дітям пощастило більше, ніж учням у регіонах із «червоним» рівнем епідситуації. Школярі у «червоних» зонах перейшли на дистанційну форму навчання вже з 1 вересня і навіть не були на святі Першого дзвоника. 

Раніше, видання 05366 писало: куди звертатися кременчуцьким батькам, якщо знають про порушення карантину в школі. 

Віталій Малецький

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *