Справу чернігівського КП «Ліки України» почали розглядати у суді

13:35, 29 января
Общество

Сергій Кириченко

У Господарському суді міста Києва відбулося перше судове засідання у справі комунального підприємства Чернігівської обласної ради «Ліки України».

Нагадаємо, позов подали п’ять депутатів Чернігівської обласної ради, які вимагають визнати протиправними та скасувати рішень обласної ради та управління комунального майна щодо передачі в оренду майна цілісного майнового комплексу КП «Ліки України».

Орендарем стало товариство з обмеженою відповідальністю, створене незадовго до ухвалення рішень облради та управління комунального майна. Фірма має таку саму назву, як і КП.

Свої вимоги позивачі обґрунтовують зокрема тим, що фактична передача в оренду майнового комплексу відбулася без винесення вказаного питання на розгляд сесії обласної ради.

Цим, на думку депутатів, порушено майнові інтереси територіальної громади та право на вирішення питань місцевого значення делегованими представниками.

Проте, Чернігівський окружний адміністративний суд постановив ухвалу про залишення зазначеного адміністративного позову без розгляду. Шостий апеляційний адміністративний суд погодився з таким рішенням з мотивів відсутності у позивачів адміністративної процесуальної дієздатності.

Але, Верховний Суд, розглянувши касаційні скарги прокурора та депутатів, які не погодилися з вищезазначеними рішеннями, частково їх задовольнив, вирішивши, що розгляд справи має бути продовжено в порядку господарського судочинства.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Ліки України суд

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *