Смерть породіллі та немовля на Херсонщині: винних лікарів “покарали” стажуванням » Новости Херсона


На Херсонщині у Нижньосірогозькій районній лікарні у вересні 2020 року померли 36-річна жінка та її новонароджена дитина.  
Винні у трагедії акушер-геніколог і неонатолог вібдбулися дисциплінарним покаранням та стажуванням в обласних медичних закладах.  
Департамент здоров’я Херсонської ОДА обнародував клініко-експертну оцінку дій співробітників лікарні. У висновку йдеться про порушення низки медичних стандартів, зокрема – порядку допомоги хворим з акушерською кровотечею. Виявлені порушення у веденні медичної документації. 
До акушера-гінеколога, яка  приймала пологи у Оксани Лозової і при цьому порушувала медичні стандарти та недооцінила ступінь важкості стану пацієнтки вжито дисциплінарних покарань. Також прийняте рішення про відправку її на стажування  до Херсонської обласної клінічної лікарні. А лікаря-неонатолога відправлять на стажування до дитячої обласної клінічної лікарні. Крім того, випадок у Нижньосірогозькій райлікарні розбиратимуть на загально-лікарській обласній конференції.

Адвокат Дмитро Болтушенко, який представляє інтереси родини померлої, каже, що своє слідство проводять правоохоронні органи.

А доки, після смерті породіллі і немовляти та виявлення чисельних порушень, лікарі продовжують працювати.
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *