Рятувати дитячі життя стане легше: Перша житомирська лікарня отримала надсучасний апарат ШВЛ

СУСПІЛЬСТВО

Про це інформують в пресслужбі Житомирської міської ради.

За словами заступниці міського голови Житомира Марії Місюрової, надсучасний апарат, який призначений для штучної вентиляції легень, вироблено в Німеччині. Назва імпортного обладнання — Leoni plus і за його допомогою ще більше новонароджених діток матимуть шанс вижити. Врятується ще більше маленьких життів!

Отримала обладнання лікарня в місті Житомир під №1. Німецький апарат ШВЛ є першим обладнанням відповідного зразка на Житомирщині. Це відзначила й заступниця Житомирського міського голови.

Дітки, яких лікуватимуть у лікарні, застосовуючи нещодавно отриманий Leoni plus, це немовлята з різними патологічними станами, а також, приміром, ті, у котрих критично мала вага. Саме цих новонароджених потрібно виходжувати, використовуючи апарат ШВЛ.

Володимир Мордюк, очільник комунального підприємства «Лікарня №1» Житомирської міськради, зазначає, що отриманий медичним закладом апарат ШВЛ зроблений за останнім словом науки, й техніки, з урахуванням всіх новітніх досягнень в цих галузях. Завдяки цьому обладнанню, здійснювати вентиляцію легень недоношеним малюкам можна м’яко та безпечніше. Окрім всього іншого, він розрахований на тривалу дихальну підтримку новонароджених.

Закупити надсучасний німецький апарат ШВЛ вдалося завдяки грошам цільової субвенції з держбюджету, котрі були розраховані та направлені до місцевих бюджетів. Кошти спрямовані на соціально-економічний розвиток окремих населених пунктів. Виділені фінанси були згідно розпорядження Кабміну №891 від 8 липня поточного року.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *