Провал на дорозі. Як об’їжджати? У Чернігові – масштабна аварія на водогоні

13:36, 12 марта
Происшествия

Сергій Кириченко

Сьогодні вночі через руйнування камери на водопровідній мережі по вулиці Котляревського відбулася руйнація каналізаційного колектору та утворився провал на проїзній частині дороги.

У водоканалі розповіли, що два цегляні каналізаційні колодязі зруйнувалися ще 1 березня. При падінні вони пошкодили каналізаційний залізобетонний колектор 1989 року будівництва.

З 2 по 11 березня на розі вулиць Котляревського та Мстиславська тривали аварійно-ремонтні роботи – колодязі та зруйнована ділянка колектору були відновлено в повному обсязі.

Втім, вчора, 11 березня, о 22:00 до аварійно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про провал, який утворився на проїзній частині дороги недалеко від місця проведення робіт.

Після проведення обстеження з’ясували, що через витоки каналізації, яка була зруйнована 1 березня, відбулося підмивання бетонних плит водопровідної камери на водопроводі 1982 року будівництва. Тож тепер при падінні плит перекриття водопровідної камери було пошкоджено каналізаційний колектор. Це у свою чергу призвело до вимивання ґрунту і утворенню провалу на проїзній частині дороги.

Наразі в аварійному порядку небезпечну ділянку дороги по вулиці Котляревського поруч з вулицею Мстиславська огороджено. Перекритий водопровід. Питну воду мешканцям вулиць Чайковського, Котляревського, Мстиславська, Гоголя, Комунальна, Гонча, Профспілок підвозять.

Крім того, без води опинилися кондитерська фабрика «Стріла», та Чернігівський лікеро-горілчаний завод.

Відновити водопостачання планують найближчим часом. Втім, на підприємстві звертають увагу, що наповнення труби займає доволі тривалий час, через що відновлення водопостачання будинків буде проходити поступово. Після відновлення водопостачання можлива короткочасна поява осаду у воді.

Після відновлення водопостачання без води залишиться будинок по вул. Гоголя, № 22, до якого буде організовано підвезення питної води.

Всі питання в оперативному порядку можна уточнити за номером аварійно-диспетчерської служби КП Чернігівводоканал 0800-50-50-51.

За попередніми даними від КП «Чернігівводоканал», орієнтовний час для усунення аварійної ситуації – не менше трьох календарних днів.


Також у зв’язку з поривом рух автотранспорту по вулиці Котляревського від вул. Мстиславська до лікеро-горілчаного заводу перекрито повністю до завершення аварійно-ремонтних робіт.

Автобус №27 об’їжджає місце аварії через вулиці Софії Русової та П’ятницьку. До своєї кінцевої зупинки – на вул. Гончій біля Лікеро-горілчаного заводу – він це не доїжджає. Пасажирам треба йти на найближчу зупинку по вул. Котляревського.

аварія водоканал водогін порив провал Котляревського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *