Проблему з транспортом у Чернігові мають вирішити до кінця року

14:47, 5 января
Общество

Сергій Кириченко

Одним з пріоритетних питань на 2021 рік міський голова Чернігова Владислав Атрошенко вбачає вирішення ситуації з громадським транспортом.

– Нам треба подивитися на цей рік питання транспорту. Воно дуже сильно тягне місто вниз, – сказав мер Чернігова на нараді, 5 січня. – Яке у нас системне бачення вирішення цього питання? Чи воно є, чи його немає?

Управління транспорту та управління ЖКГ отримали доручення не зволікаючи визначитися зі стратегією розвитку транспортної галузі.

Зробити це необхідно до кінця року, адже саме тоді завершаться дії договорів, укладених з перевізниками за наслідками попередніх конкурсів на обслуговування більшості маршрутів громадського транспорту.

– У нас закінчуються терміни наприкінці 2021 року. Що далі? Знову з «Рутами» йдемо на конкурси? – звернувся міський голова до підлеглих.

Нагадаємо, навесні 2017 році між міською радою та перевізниками було підписано меморандум. Влада погодилася підняти вартість проїзду з 3,5 до 4 гривень, а за умови виконання зобов’язань перевізниками, у серпні того ж року додати до ціни ще 50 копійок.

Перевізники у свою чергу обіцяли встановити на автобусах GPS-датчики, перевдягнути водіїв в уніформу, перефарбувати усі маршрутки в жовтий колір, більш жорстко вимагати від водіїв дотримання правил дорожнього руху, чистоти у салоні та ввічливого спілкування з пасажирами.

Частково ці вимоги були виконані, втім досі немає єдиної уніформи та чимало автобусів лишилися в інших кольорах.

Невиконана досі і головна умова – облаштування салонів маршруток валідаторами для можливості розрахунків за проїзд карткою і повноцінного об’єктивного обліку пасажиропотоку.

Втім, це не завадило перевізникам спочатку підняти ціни до 4,5 гривень, а згодом ще двічі – до 5 та до 6 гривень за поїздку.

транспорт тариф на проїзд вартість проїзду конкурс

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *