Посольство США планує збудувати у Львові Аmerican Нouse

Посольство США планує збудувати у Львові American House – центр культурного обміну, такий, як є у Києві.

Фото:unsplash.com (умовне)

Сполучені Штати Америки розглядають можливість відкриття на Львівщині Американського культурного центру. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Львова із тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Читайте також: На площі Ринок біля ратуші висадили алейний рожевоквітний каштан. Фото

Посольство США планує збудувати у Львові American House – центр культурного обміну, такий, як є у Києві. У мерії ж запропонували також розглянути можливість відкриття у Львові Генерального консульства Америки.

«В нас є дуже багато ідей. Ми запропонували, щоби була розглянута можливість відкриття у Львові Генерального консульства Америки. Домовились, що, можливо, почнемо з Американського дому. Можливо, деякі американські компанії відкриють свої офіси у Львові. Це теж дуже важливо для нас», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Додамо, у центрі Львова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін разом із мером міста Андрієм Садовим висадили рожевоквітний каштан.  Дерево посадили на площі Ринок біля ратуші,на місці зрізаного мертвого каштана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *