Поради для догляду за собою у повсякденному житті

16:28, 17 квітня
Суспільство

Надійне джерело

Весна – час коли хочеться на прогулянки в парк, на природу,

ну і звичайно на фотосесії!

Навіть якщо погода тебе не тішить і фотосет поки тільки в планах, все одно читай далі, думаю ця інформація тобі знадобиться. Можна багато говорити про нюанси макіяжу для фотосесії, але зупинимося коротко на трьох, на мій погляд, головних пунктах, це шкіра, яскравість і блиск.  

Для фотосесії дуже важливо добре підготувати шкіру. Використовуйте праймер щоб згладити поверхню шкіри, а тон краще брати щільніше, ніж той, що на кожен день. У багатьох торгових марках вже є тони «з ефектом фотошопу», які відмінно вирівнюють тон і дають гарний оксамитовий фініш, придивіться до таких.

Не забувайте, завдання тонального крему – тільки вирівняти тон, а з проблемками у вигляді прищиків, синявою під очима або червоними капілярами – відмінно справляються коректори і консіллер.  

Наступний пунк «яскравість», а точніше це відносіться до корекції, очей, брів та губ. Так, на фотосесії втрачається близько 30% яскравості макіяжу, але ️я б все таки не говорила про конкретно більшої яскравості, а сказала б, що краще додати інтенсивності и Глибини кольору. Можно зробити і класичний макіяж, але з більшим нашаруванням и він буде більш «яскравим». Сподіваюся зрозуміло пояснила.

Сяйте! Але не надто. Це все про сяєво, як хайлайтера, так і про жирний блиск. У першому випадку, Хайлайтер однозначно буде но на фото набагато краще виглядати, якщо це буде делікатне сяєво, а не відблиски з космосу. А в другому – ніякого жирного блеску. Щоб він раптом не з’явився, не забудь припудритись. Головне – не перестарайтеся, інакше будеш як пончик у пудр,і а в спеку, ще дуже добре б взяти з собою на фотосесію вологі серветки, вони допоможуть тобі позбутися небажаного блеску.

Сподіваюся вам допомогли мої поради. Але все ж якщо ви сумніваєтесь в успіху свого макіяжу, то краще буде довіритися професіоналам, щоб бути впевненою в своєму образі на всі 100! Ми завжди чекаємо тебе в нашій студії MV BEAUTУ STUDIO, щоб зробити макіяж, який підкреслить вашу красу і гармонійно доповнить образ.

Кіровоградщина Краса Кращі Салон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *