“Попереду складна операція”: 6-річний хлопчик потребує термінової допомоги (ФОТО)

6-річний Павлик Веремко має важку хворобу – аневризмальна кісткова кіста правої плечової кістки, консолідований патологічний перелом правої плечової кістки.

“Так сталося, що син упав і зламав ручку”, – ковтаючи сльози, розповідає мама хлопчика Сніжана. – “Нам встановили діагноз фіброзна дисплазія плечової кістки. І через цю пухлинку в Павлика – підвищена ламкість кісток. Із цим діагнозом нас скерували до Луцька. Оскільки був перелом, синочкові наклали гіпс, у якому він проходив два з половиною місяці”.

Як інформує “Вісник”, обласні спеціалісти порекомендували спостерігатися й далі. А вже коли робили контрольні знімки, з’ясувалося, що пухлина почала збільшуватися.

Дитині встановили інший діагноз – аневризмальна кісткова кіста. Зараз ручка в дитини спухла й почала боліти. Пухлина збільшилася й тепер вона 2,5 на 2,7 см і має відростки по 4 мм.

Наразі Сніжана з Павликом перебувають у Києві в Інституті травматології та ортопедії НАМН України. Хлопчика обстежують і готують до операції. А вона – недешева. Крім того, чималі кошти потрібні й на подальше лікування та реабілітацію. І самим їм не впоратися. Бо сума для родини, яка живе в селі й має мізерний дохід, направду непідйомна.

Тож волинян просять допомогти сім’ї Веремків. Кожна переказана гривня – це маленький крок до перемоги над недугою.

Кошти можна переказувати на картку Сніжани Веремко 4149499114685330.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *