Помилка президентів – пускати Медведчука до себе в кабінет » Новости Херсона

“Українські президенти допускали системну помилку. Нічого було Медведчука в кабінет до себе пускати. Вони велися на комбінацію Путіна і додавали йому ваги” – наголосив Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” в інтерв’ю Ліга.нет.“Медведчук – ніхто. Єдиний актив, яким він торгує в Україні, – це Путін”, – наголосив Арсеній Яценюк.
“Чому путінський посередник ріс у дивідендах і впливі? Тому що Путін давав йому таку можливість. Він спеціально не спілкувався щодо окремих питань з українськими президентами, виключно через посередника. Так він формував імідж для свого васала. І з’являлося враження, що васал – не васал, а цілий генерал-губернатор”, – підкреслив лідер НФ.

Українські президенти тут допускали системну помилку, переконаний він: “Нічого було Медведчука в кабінет до себе пускати. Вони велися на комбінацію Путіна, додавали йому ваги”, – переконаний Арсеній Яценюк.

Відповідаючи на питання про можливі причини зміни курсу влади стосовно Медведчука, лідер НФ підкреслив: “Не пригадую у Зеленського з перших днів президентства жорсткої реактивної позиції щодо Медведчука. Як і щодо Путіна. Але тепер це з’явилося”.

“Ключова причина: вони зрозуміли, що Медведчук і його канали, а точніше – путінський васал і путінські канали в Україні, – є загрозою для їхньої влади. Але якщо їх персональна мотивація зійшлася з державними інтересами – окей”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *