П’ять порушень правил полювання зафіксували на Рівненщині, а на Житомирщині знайшли мертового лебедя

Восьмого серпня розпочався сезон полювання на пернату дичину. В перші дні полювання державними інспектори Державної екологічної інспекції Поліського округу проводили роз’яснювальну роботу та перевіряли наявні документи, які при собі повинен мати кожен мисливець. На порушників правил полювання склали 14 протоколів, з них 5 на Рівненщині.

Зокрема, протягом 15 та 16 серпня рейдові групи перевірили Володимерецький, Костопільський, Зарічненський та Млинівський райони та виявили п’ять порушень правил полювання. Решту порушень зафіксували на Житомирщині.

Також 16 серпня під час рейду державні інспектори в Романівському районі Житомирської області неподалік с. Межирічка виявили мертвого лебедя без ознак вогнепального поранення. За фактом державні інспектори викликали працівників Романівської районної організації УТМР Житомирської обласної організації УТМР для ветеринарного огляду та встановлення причини смерті.

Громадян просять у разі виявлення фактів браконьєрства повідомляти на телефони гарячої лінії за номерами: 068-717-03-34; (0412) 46-49-54.

Фото Державної екологічної інспекції Поліського округу

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *