Палац спорту у Чернігові оцінили у 400 мільйонів гривень

12:25, 10 марта
Общество

Сергій Кириченко

Проєктант розраховує отримати винагороду у розмірі 2 % від цієї суми, але місто готове торгуватися.

На нараді у мерії вчора, 9 березня, про ситуацію з проєктуванням Палацу спорту в Чернігові доповів начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Почеп.

– Ми зустрічалися з керівником Шуміліним (керівник ТОВ «Спортпроєкт, який минулого року в Чернігові презентував попереднє бачення щодо Палацу спорту. – Прим.ред.). – Він показував напрацювання: які передбачені речі, скільки буде коштувати… Він приїде цього тижня – будемо остаточно спілкуватися по ціні, – розповів чиновник.

Попередня вартість будівництва – близько 400 мільйонів гривень. Проєктант, за словами В’ячеслава Почепа, хоче отримати гонорар на рівні 2 % від цієї суми – орієнтовно від 7 до 7,5 мільйонів гривень.

У свою чергу Владислав Атрошенко висловив сподівання, що 2 % – це не остаточна сума і потрібно «розмовляти» з проєктантом.

За законом потрібно проводити процедуру закупівлі, але оскільки «Спортпроєкт» зареєстрував на себе авторські права під час розробки попереднього ескізного проєкту, то потрібно процедурно вирішити питання із замовленням повного проєкту саме з цією компанією.

Нагадаємо, минулого року у Чернігові після кількох дискусій вирішили будувати Палац спорту біля Мар’їного гаю – на березі Стрижня в районі перехрестя вулиці Пушкіна та Преображенської.

палац спорту проєкт Почеп

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *