лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Воробей з левиним апетитом

Воробей з левиним апетитом

Здавалося б, що після запровадження реформи децентралізації якість життя має значно поліпшитися. Завдяки зусиллям місцевих рад до міст мають надходити кошти, спрямовані на розбудову доброустрою та поліпшення економічного, соціального, культурного життя громадян. Звичайно, приємно спостерігати за тим, як відбувається будівництво садочків, шкіл, об’єктів транспортної інфраструктури, медичних закладів, а на запит суспільства для кожного району Києва працюють комунальні підприємства.

Саме одна з таких установ і є темою  нашого журналістського розслідування.

Знайомтесь, КП «Ватутінськінвестбуд» у Деснянському районі Києва.

Тривалий час посаду директора цього КП займає Воробей Олег Анатолійович. «Тривалий час» – понад 10 років. 10 років! Не зважаючи на гучні розслідування поліції, судові рішення... Під його пильним контролем знаходиться увесь бюджет Деснянського району. Так-так, не дарма ж підприємці говорять: «Рішає все тільки Воробей!». А ще його називають «Птіца». Цікаво, правда? Така собі «жар-птиця» Деснянського району. Проте, кожна така золота пташка має надійний дах над головою. І таким надійним крилом для Вороб’я виявився Лавриненко Віталій Іванович. А він, у свою чергу, є головним над комунальною власністю у Києві.

Воробей з левиним апетитом 

Так, саме за його наказом, голова Деснянського району Заболотний Вадим Геннадійович виділяв кошти саме на ті об’єкти, які були цікавими для Лавриненка. І попри все це, за рішенням суду Деснянського району він визнаний невинним у корупційних схемах.

Воробей з левиним апетитом 

У колах близьких Вороб’ю стверджують про те, як він хизувався, що заплатив 20000$  (всього лише) за рішення суду, щоб закрити справу у закінченні термінів.

Наразі поліцією Подільського району Києва відкрито провадження про розкрадання бюджетних коштів та їх нецільове використання.

Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом 

Саме у справах, що стосуються комунальної власності, Воробей та його кум В. Мельничук, працювали за такою схемою:

Приміщення комунальної власності за підробленим технічним паспортом ділиться на окремі приміщення до 100 м², після чого за спрощеною процедурою продається компаніям Мельничука за зниженою оцінювальною вартістю.

Більше того, Воробей здає в оренду приміщення комунальної власності без проведення конкурсів, а збирає касу Мельничук.

Дивним чином Деснянська РДА і новий в.о. директора КП «Ватутінськінвестбуд» Коваленко С.Л. не можуть внести зміни до державного реєстру. Ігноруючи розпорядження про призначення нового в.о. директора комунального підприємства, з метою зберегти владу на підприємстві Воробей звертається до невідомого реєстратора невідомого КП «Реєстраційне Бюро» (https://opendatabot.ua/c/42484787) заснованого невідомим ОСН зі статутним капіталом у 5000 грн.

Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом

Недивно, що саме за наказом Вороб’я Коваленка С.Л. намагались звільнити заднім числом, про що було повідомлено національній поліції.

Районний відділ поліцї на чолі з Плєшковим Олександром Борисовичем заблокував роботу комунального підприємства, за що Воробей зі слів слідчого пообіцяв віддати приміщення у «подарунок».

А ось вашій увазі декларація одіозного Вороб’я на сайті НЗК: 

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_c8be696d-9dad-4acb-88e7-0c65e17d893  

Подивіться лише на кількість квартир, будинків і земельних ділянок, яка просто вражає!

Воробей з левиним апетитом Воробей з левиним апетитом 

рейтинг новости: 
КОММЕНТИРОВАТЬ
Опрос
Какие нвости показывать
Мы в соцсетях
  • Facebook
Лента новостей