Новини Запоріжської області: піротехніки ДСНС знешкодили 40 одиниць ВНП часів минулих війн”

Опубліковано: 02.04.2021, 10:05

1 квітня група розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя вилучила та знищила артилерійський снаряд калібру 152 мм часів минулих війн у лісосмузі за с. Новоолександрівка Запорізького району.

Того ж дня піротехніки ДСНС вилучили та знищили 2 мінометні міни калібру 82 мм та часів минулих війн у лісосмузі за с. Верхня Криниця Василівського району.

Пізніше піротехніки ДСНС вилучили та знищили 1 артснаряд калібру 210 мм, 2 артснаряди калібру 105 мм, 5 артснарядів калібру 76 мм, 1 артснаряд калібру 45 мм, 1 артснаряд калібру 20 мм, 4 гранати Ф-1, 7 гранат РГ-42, 2 гранати РПГ-40, 3 протипіхотні міни та 11 одиниць інших вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, який виявили в полі за с. Бабурка Запорізького району.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

 Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;

  • ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *