Нова влада Херсона не помічає, як місто перетворюється на смітник (ФОТО) » Новости Херсона

 

Херсон перетворюється на смітник

З приходом нової місцевої влади херсонці сподівалися на зміни в місті на краще, але як виявилося, ні новий мер, ні стара інспекція з благоустрою, не бачать того, що Херсон потопає в смітті. А невдоволені городяни все частіше розміщують в соціальних мережах невдоволені дописи про бездіяльність комунальних служб та утворення стихійних звалищ в самому центрі міста.

Прикладом сміттєвого колапсу в Херсоні є навіть зупинки громадського транспорту. Як доказ перетворення з громадського місця в чергове стихійне звалище, херсонець Дмитро Володимирович опублікував світлини, на яких видно, відношення містян до Херсону та діючої влади. Як вже склалося традиційно, інспекція з благоустрою не помічає куп сміття, яке породжує антисанітарію в місті.

Спроби привернути увагу комунальних служб та навіть мера Херсона Ігоря Колихаєва, було і у активіста Ігоря Кураяна, який опублікував фото з наваленим сміттям по вулицях міста, яке комунальні служби не прибрали. Звернення до мера міста з приводу цього питання, є досить логічним, адже однією з його обіцянок було «вичистити» місто від сміття. Натомість, городяни бачать все ті ж стихійні звалища, в кожному районі міста.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *