Несподіванкою столичних виборів може виявитися нардеп Сергій Шахов

Експерт заявив, що переселенці хочуть бачити при владі у столиці “свою людину”

Справжньою несподіванкою столичних виборів може виявитися нардеп Сергій Шахов. Йому симпатизують переселенці, та так звані «нові кияни», це люді які переїхали до столиці з інших регіонів країни в пошуках кращого життя, але осіли і нині мають київську прописку.

Про це повідомив політичний експерт Богдан Бондаренко в ефірі телеканалу “Наш”.


Watch this video on YouTube

 

Аналізуючи тенденції місцевих виборів, політолог зазначив, що більшість кандидатів у мери орієнтуються на корінних киян. Дійсно, існує такий мем, що столичні вибори може виграти тільки киянин. Але жоден з вибраних мерів Києва за весь період незалежності киянином не був.

“За статистикою Держреєстру, на сьогодні тільки в Києві змінили виборчу адресу 30 тисяч людей. Питання у тому, що переселенці хочуть бачити при владі у столиці “свою людину”, – зазначив Бондаренко.

Експерт констатував, що в столиці права “нових киян” дещо обмежені у порівнянні з правами та можливостями корінних жителів.

“До вимушених переселенців ставляться, чомусь, зверхньо, застосовуючи до них термін “понаехавшие”. Про них говорять менше за все. Хоча насправді, переселенці – основна робоча сила Києва. І в тренді на цих виборах буде саме той, хто зможе завоювати голоси переселенців. З тих кандидатів, які на сьогодні зареєстровані в столиці, я бачив таку риторику тільки у Шахова (Сергій Шахов – діючий народний депутат від Луганщини, кандидат в мери Києва – ред.)”, – додав політичний експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *