Недобудова в центрі Чернігова – замість магазину з’явиться будинок

11:44, 19 августа
Общество

Сергій Кириченко

Будівельний майданчик на розі вулиць П’ятницька та Київська нарешті розморозять. Щоправда, тепер тут вже хочуть звести не магазин, а багатоповерхівку.

На нараді у мерії, яка відбулася у вівторок, 18 серпня, міський голова Владислав Атрошенко доручив комунальникам оперативно вирішити із забудовником усі проблемні питання щодо підключення об’єкту до мереж. Зокрема – до води та газу.

За його словами, проблемний об’єкт нарешті викупили. Новий власник планує збудувати тут багатоповерхівку. Запевняє, що усі вимоги щодо відстаней та інсоляції (доступність сонячного світла) щодо вже існуючого поруч будинку, дотримані.

Нагадаємо, роботи за адресою вул. П’ятницька, 49 розпочалися ще у 2008 році. Тоді на розі вулиць Київська та П’ятницька планувалося реалізувати проєкт з будівництва 2-поверхового меблевого магазину фірми «Проун». Це був проєкт тодішнього депутата обласної ради від Партії регіонів Михайла Півня.

Перед тим мешканці сусіднього будинку кілька років протестували проти планів забудовника звести тут 7-поверховий будинок.

Нагадаємо, навпроти ділянки завершуються роботи у щойно збудованому офісному центрі, який ЗМІ пов’язують з бізнес-інтересами міського голови Чернігова Владислава Атрошенка.

недобудова П'ятницька Проун будівництво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *