На Кіровоградщині СБУ провела антитерористичні навчання на військовому об’єкті

16:50, 22 червня
Суспільство

Журналист

Журналист

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Кіровоградській області завершила масштабні антитерористичні навчання. Вони проходили на одному з військових об’єктів регіону.

У тренуваннях брали участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Збройних сил України.

Під час триденних навчань правоохоронці відпрацювали дії із виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп. За легендою тренувань, зловмисники прибули в область для вчинення провокацій на одному з військових об’єктів, а також на інших важливих об’єктах критичної інфраструктури. Силовики своєчасно зреагували та знешкодили саморобні вибухові пристрої та завадили «диверсантам» потрапити на військовий об’єкт.

Метою навчань було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії з протидії диверсійним і терористичним загрозам. Координаційна група Антитерористичного центру проаналізувала ефективність навчань і відзначила високий рівень підготовки та взаємодії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *