На Буковелі під час рейду шукали іноземців-нелегалів – і таки знайшли (ФОТО)

На Прикарпатті працівники міграційної служби постійно здійснюють заходи з виявлення на території області осіб, що порушили законодавство України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Системними є профілактичні відпрацювання окремих територій чи місць, де ймовірно можуть перебувати іноземці з неврегульованим статусом.

Упродовж останнього тижня міграційники спільно з поліцейськими підрозділу міграційної поліції узяли під посилену увагу зони масового відпочинку людей у курортних місцях.

Як помітно з фото, рейд відбувався на території Буковелю та сувенірного ринку в Яремче, пише “Галка”.

Насамперед при зустрічі з іноземцями працівників міграційної служби цікавить питання законності їхнього перебування в Україні, адже, як засвідчує практика, деякі з осіб-іноземців свідомо чи несвідомо не виїжджають з території нашої країни і таким чином стають правопорушниками.

За тиждень у двох іноземців було вилучено недійсні посвідки на тимчасове проживання в Україні. Ці документи втратили чинність відразу після того, як колишніх студентів було відраховано з вишу. Студенти-невдахи не повернули посвідки до органів ДМС, продовжували користуватися ними і не виїхали з країни. Обидва притягнуті до адміністративної відповідальності і зобов’язані покинути територію України у найближчий час.Аналогічно завершилася історія перебування в Україні для 26-річного громадянина Йорданського Хашимітського Королівства. Цей громадянин втратив підстави для законного перебування в Україні два роки тому, коли його відрахували з вищого навчального закладу і він мав повернутися до країни походження. Цього разу він не уникне виїзду – його зобов’язано покинути територію України до визначеного терміну, зазначеного у його закордонному паспорті.

Тим часом працівники міграційної служби прийняли рішення про примусове повернення до країни походження 35-річного громадянина Узбекистану. Іноземця зобов’язано сплатити штраф за порушення, пов’язане з перебуванням в Україні у понад визначений термін, і до 23 липня виїхати за межі нашої країни.

Міграційники Івано-Франківщини продовжуватимуть подібні відпрацювання курортних місць упродовж усього літнього сезону.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *