Молитва в Instagram: священник об’єднав вірян молитвою на вервиці у режимі онлайн

Сучасне сиспільство диктує тенденції і в релігії. Із розвитком технологій, а тим паче із початком пандемії, церковні служби онлайн і молитви онлайн – стали звичними не лише для українців, а й для вірян усього світу. Нещодавно, молитовну ініціативу в  мережі Instagram започаткувала тернопільська молодь. Не лище жителі краю, а усі хто слідкував за священослужителем із Тернополя, молилися на вервиці в режимі онлайн.

У молитві єдналося близько тисячі родин. Очолив молотву на вервиці священик Архикатедрального собору Тернополя о. Роман Демуш. Молитовне єднання у онлайн-режимі тривало протягом місяця. По завершенню всі учасники зібралися в Архикатедральному соборі. Про це розповізають у ЗЗ.

“Вечірні молитви щовечора супроводжувалися роздумами з книги Папи-емерита Венедикта XVI “Думки про подружжя та сім’ю”. Особливо зворушливим досвідом “віртуальної” молитви, за посередництвом соціальних мереж, стала жива зустріч у храмі. Зокрема, це і стало кульмінацією цієї молитовної ініціативи. А загалом вона була спрямована на благословіння для сім’ї, родини. Дякуємо усім хто впродовж місяця молився за родини, за оздоровлення хворих, за медичних працівників та за відвернення пощирення загрози інфекції”, – розповідає о. Роман Демуш.

Учасників ініціативи благословив Митрополит Василій (Семенюк), заохотивши усіх до щоденної молитви.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *