Міський бюджет Херсона втрачає мільйони через незаконні МАФи » Новости Херсона

 Чому міський бюджет Херсона втрачає мільйони в той час коли місто переповнене малим бізнесом – МАФами? Відповідь на це питання досить просте, більша їх частина не має повністю оформлених документів. Після того, як в Херсоні провели інвентаризацію малих архітектурних форм, департамент містобудування та землекористування виявив 1003 т.с. тимчасових споруди.

Аналітика показала, що 498 ВС (49% від загальної чисельності) мають в наявності діючі паспорти прив’язок або оформлене право власності. У 505 ТС (51%) терміни дії паспортів прив’язки закінчені або відсутні в принципі. По районам ситуація виглядає так: – в Дніпровському районі всього нарахували 225 МАФів, з них оформлених – 107, самовільних – 118; – в Корабельному районі: всього – 270, оформлених – 118, самовільних – 152; – в Суворовському районі: всього – 508, оформлених – 273, самовільних – 235. Тобто, за офіційними даними, практично половина всіх херсонських МАФів встановлена незаконно. Інтерактивну карту розміщення МаФів можна подивитись ТУТ.

Але крім того, що в місті половина тимчасових споруд незаконні, херсонець Сергій Ільїн помітив, що в Херсоні без документів майже всі зупиночні комплекси.

«Вирішив подивитись на карті деякі об’єкти на предмет законності розміщення. Виявилось – законно. Але випадково подивився на один зупиночний комплекс і здивувався. Потім ще один і ще один… Виявляється, на центральній вулиці міста самовільно побудовані комплекси на зупинках. І так ж ситуація на інших вулицях. І це не закінчення паспортів прив’язки або будь-які проблеми з документами. Це самовільно побудовані об’єкти» – пише Ільїн.

Тобто, в Херсоні вже роками стоять зупиночні комплекси з торговими точками, а інколи і невеликі бістро, які судячи з усього, не платять в міський бюджет гроші за використання землі під своїми МАФами.Роками таке свавілля умисно не помічалося міською владою, чи зміниться хоч щось після обрання Колихаєва на пост мера, дуже сумнівно, адже поки що, є лише обіцянки і жодних конкретних дій. А тим часом в Херсоні все більше і більше з’являється незаконно встановлених МАФів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *