Мільйон на маски та антисептики й акти готовності: що нового у шкільній освіті Полтавщини

За інформацією департаменту освіти на науки ПОДА, вже розподілено на школи області 382 тисяч гривень. Їх витратять на закупівлю засобів індивідуального захисту.

Планують дофінансувати ще 800 тисяч, отже, вийде 1 182 000 грн. За освоєння коштів, ймовірно, відповідатимуть управління освіти в районах.

Також повідомляється, що спеціальні комісії до 25 серпня перевірятимуть всі заклади щодо рівня їх готовності до навчального року.До складу комісій входитимуть представники державної служби України з питань праці, пожежного нагляду, Держпродспоживслужби, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На що звертатимуть увагу? Перш за все, це матеріально-технічна база. Потім проконтролюють виконання вимог законодавства щодо безпеки життєдіяльності та охорони праці. Проінспектують наскільки забезпечені заклади протипожежними системами та засобами.

Дозволять розпочати навчання в школі, лише після підписанні актів готовності. Зараз адміністрація шкіл отримала пояснення як організувати навчання в умовах карантину. Усі мають дотримуватися постанови Кабінету Міністрів України, рекомендацій МОЗ та МОН.

Директори можуть змінювати терміни канікул, початок й завершення семестрів з огляду на епідемічну ситуацію. За класами закріплять навчальні кабінети.

Фізичні контакти між учнями мають мінімізувати, усім треба дотримуватися
соціального дистанціювання та правил гігієни. А от батьківські збори перенесуть в онлайн.

З рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році від 05.08.2020 можна ознайомитися тут.

Читайте також: Маски та респіратори: у школах необхідно буде дотримуватися соціальної дистанції

Температурний скринінг, сувора самоізоляція: як житимуть студенти в гуртожитках з 1 вересня

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *