Становлення гірничого магната із золотим серцем

З нуля до мільйонера, з мільйонера до нуля, з нуля до мультимільйонера. Майбутній золотий магнат Марсель Сандерс, присвятив свої душу та серце допомозі людям, спонсоруючи та організовуючи запуск у другій половині 2021 року однорангової платформи, за допомогою якої донори зможуть робити прямо та без комісій своїм адресатам пожертви, що будуть прозорими та такими, що можна буде відстежити за допомогою технології блокчейн. Платформа забезпечуватиме пряму комунікацію між тим, хто робить пожертву, та тим, хто її приймає. Марсель Сандерс цитує Пола Шейна Спіара: «Сам я не можу змінити весь світ, але я можу змінити світ однієї людини».

З нуля до мільйонера, з мільйонера до нуля, з нуля до мультимільйонера. Майбутній золотий магнат Марсель Сандерс, присвятив свої душу та серце допомозі людям, спонсоруючи та організовуючи запуск у другій половині 2021 року однорангової платформи, за допомогою якої донори зможуть робити прямо та без комісій своїм адресатам пожертви, що будуть прозорими та такими, що можна буде відстежити за допомогою технології блокчейн. Платформа забезпечуватиме пряму комунікацію між тим, хто робить пожертву, та тим, хто її приймає. Марсель Сандерс цитує Пола Шейна Спіара: «Сам я не можу змінити весь світ, але я можу змінити світ однієї людини».

Коли ви розпочали вашу кар’єру у бізнесі?

Марсель Сандерс: На моє щастя моя родина походить з підприємців. Також мені пощастило мати можливість перевірити мої знання, коли я почав працювати найманим працівником у магазині з продажу їжі та напоїв у аквапарку. Протягом 12 місяців я спромігся заволодіти всіма магазинами у аквапарку, коли мені було 16 років. Я пам’ятаю, що на мене працювало 16 працівників протягом літніх канікул. Це було початком моєї кар’єри у бізнесі під час навчання.

Коли ви заробили свій перший мільйон?

Марсель Сандерс: Закінчивши своє навчання, я зміг придбати свій перший будинок і піти в будівельний бізнес. Я пам’ятаю свій перший контракт на будівництво вілли, яку планувалося розташувати у зовсім новому поселенні. Поселення було настільки новим, що старі стовпчики, які позначають кордони, ще не були замінені на нові. Насправді, я зробив фундамент вілли не в правильному місці. Я вирішив знести віллу та швидко перенести фундамент у правильне місце, але власник цієї вілли мав приїхати за тиждень і оглянути прогрес у будівництві. Тому вирішено було продовжувати будівництво дуже повільно, приймаючи до уваги те, що кожну покладену цеглу буде знесено.  Після тижня «нескінченного» візиту власника, я зніс фундамент того ж вечора, і залив свіжий бетон наступного дня. Я спромігся закінчити будівництво вілли у заданий термін та вклався у бюджет. Це надало мені надійного та авторитетного вигляду на ринку, та в підсумку можливість будувати багато вілл для багатих клієнтів, що привело мене до першого мільйона, коли мені було 20 років.

Який був ваш найбільший виклик у житті?

Марсель Сандерс: Після успішного будівництва великої кількості вілл у мене з’явилася можливість піти у щось більш значуще. Настільки значуще, що я вирішив виконати всі контракти на будівництво вілл та тільки й роздумував що над придбанням та продажем земельної ділянки навпроти океану площею у 60 гектарів. Це здавалося простим завданням, все, що я мав зробити, – це забезпечити відведення землі, отримати дозвіл на проектування, і продати проект потенційному клієнтові, який у мене вже був напоготові, забезпечивши таким чином свій вихід на пенсію у ранньому віці. Як же я помилявся! Земельна ділянка складалася з великої кількості окремих клаптиків, які необхідно було відводити по окремості на всій площі у 60 гектарів, користуючись дорогим проміжним фінансуванням. Все було б добре, але покупець став банкрутом в середині цього процесу, тому моя найбільша мрія перетворилася у мій найбільший нічний жах. Я не тільки втратив покупця, а ще й глибоко заліз у борги через високовідсоткове проміжне фінансування. Було лише декілька компаній-забудовників, до яких я міг звернутися з огляду на залучені цінності. Мені знадобилося два роки, щоби організувати спільне підприємство для цього проекта. Це насправді один із моїх найбільших викликів у житті та один із моїх найуспішніших проектів водночас.

Говорять, що ви у партнерстві з президентом Benfica?

Марсель Сандерс: Так, я пам’ятаю, що був у басейні одної неділі, і отримав неочікуваний телефонний дзвінок, у якому сказали, що хтось збирається подивитись на мій проект (про який йшлося вище) Я ледь не скасував виклик, але підсвідомо я знав, що повинен використовувати будь-яку можливість, яка надходить до мене. Я прибув на місце, де мене вітали незнайомі мені джентльмени, трохи засмучений цією незапланованою зустріччю у неділю. Я поводився трохи самовпевнено, коли показував землю. Клієнт обернувся до мене і сказав: «Я хочу, щоби ви залишалися у проекті, і хотів би підписати з вами сьогодні передпродажну угоду. Тоді я зателефонував моєму адвокатові в той час, як він знаходився за триста кілометрів звідти, і попросив його приїхати і допомогти мені з юридичними аспектами передпродажної угоди. Адвокат запитав: «Хто ці люди?» Залишаючись на зв’язку, я запитав джентльмена про те, хто вони є, і він відповів: «Luís Filipe Vieira». Я повторив ім’я адвокатові по телефону. Він запитав у відповідь: «Це той самий Luís Filipe Ferreira Vieira, який є президентом футбольного клубу Benfica?» Я запитав джентльмена: «Ви президент футбольного клубу Benfica?» Він відповів: «Так». Не будучи завзятим футбольним фанатом, я не впізнав, що насправді розмовляв з президентом футбольного клубу Benfica. Мій адвокат приїхав тої ж неділі, ось так і почалось моє партнерство з президентом футбольного клубу Benfica.

Ви не фанат футболу?

Марсель Сандерс: Мені пощастило зустрітись і співпрацювати з дуже значущими людьми у світі футболу, одним з найвідоміших футбольних агентів, таким як Хорхе Мендес, а також з Криштіано Роналдо і Луі Філіпе Сколарі.  Я пам’ятаю, як ми займалися організацією спонсорства з Хорхе Мендесом для одного з його атлетів. Хорхе Мендес в підсумку запросив мене летіти його приватним літаком разом з родиною Криштіано Роналдо, щоби подивитись фінальну частину Ліги чемпіонів у Італії. Не будучи завзятим футбольним фанатом, і не бажаючи здатися невдячним за таке чудове запрошення, яке було для мене великою честю, а також подарувало незабутню атмосферу, я вирішив прийняти його. Якщо ви дивитесь матч наживо, я, можливо, не великий фанат, але до тих пір, поки це не Ліга чемпіонів чи чемпіонат світу.

Коли ви втратили частину ваших статків?

Марсель Сандерс: Це сталося протягом рецесії, яка була не звичайною циклічною рецесією, а такою, що застала зненацька увесь світ. Рецесія 2007 року була настільки великою, що викликала закриття декількох найбільших банків. Саме тоді я втратив частину своїх статків на ринку нерухомості.

Говорять, що ви постраждали від наклепу у соціальних медіа?

Марсель Сандерс: Так, нажаль я був жертвою деяких особистостей, які намагалися вимагати з мене гроші, та які є частиною угрупування, що розшукується Європейською мережею запобігання злочинності, яка, в свою чергу, ніколи не поступається таким персонажам. Прикро, але сьогодні будь-хто може стати жертвою наклепу людей, які ховаються за своїми адресами IP та постять власноруч вигадані історії в соціальних медіа. Мені просто шкода таких людей, так як вони почувалися б набагато краще, якби тільки змінили своє мислення на більш конструктивне та позитивне.

Як ви змогли повернутися?

Марсель Сандерс: Я допомагав деяким людям з їх проектами, коли зустрів групу людей, які були зайняті у гірничодобувній промисловості. Мене попросили структурувати фінансування однієї з ліцензій на гірничу розвідку, яку я у підсумку профінансував та співвласником якої став. З 2015 року я чітко сфокусований на придбанні високопотенційних гірничорозвідувальних ліцензій на ранній стадії розвідки, працюючи з надійними та професійними партнерами. Я став одним з найбільш швидко ростучих гірничих магнатів у галузі, який на даний час співволодіє ліцензією на гірничу розвідку корисних копалин площею у тричі більшою за територію Ліхтенштейна, з надлишком золотих та мідних мінеральних ресурсів.

Що пробудило у вас бажання допомагати людям?

Марсель Сандерс: Насьогодні я досягнув всього у гірничій галузі, і тепер я фокусуюся на допомозі людям в досягненні їх цілей. Я жертвую частину своїх доходів і спрямовую їх назад у громади, які підтримували мене і мої проекти. Тим не менш, не завжди йдеться про фінансову допомогу, так як кожен здатний допомогти собі фінансово сам, адже я вірю, що більше значення має те, як люди мислять. Марсель Сандерс стане спонсором та запустить в другому півріччі 2021 року однорангову платформу, де донори зможуть робити своїм адресатам прямо та без комісій пожертви, що будуть прозорими та такими, що можна буде відстежити за допомогою технології блокчейн. Як би було чудово, якби ви могли бачити, що ваші пожертви насправді допомагають кінцевому адресатові? Завдяки технології блокчейн це можна буде відстежити. Платформа забезпечуватиме можливість прямої комунікації між донором та адресатом. Я працюю над будівництвом інфраструктури разом із громадами провінцій, де працюють підприємства. У мене є офіс в Куала-Лумпур, Малайзія, де я проводжу більшість своїх зустрічей, а також я зазвичай доступний через емейл мого секретаря info@sandersmalaysia.com. Хоча я не можу відповісти кожному на даному етапі, так як я присвячую свій час будівництву платформи, найкращим способом комунікації буде платформа, оскільки вона є ефективним і прозорим засобом спілкування, допомоги та єднання людей. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *