Малецький, Проценко та Мазур не прийшли навіть на примусовий допит

Міська рада VS Прокуратура

У Кременчуці на примусовий допит викликали нинішнього мера міста Віталія Малецького, його заступника Руслана Проценка (відповідального за культуру) та начальника управління спорту міста Олександра Мазура. Про це повідомляється в групі «ХК» Кременчук у соцмережі Instagram. 

Як зазначається, кримінальне провадження було відкрито у зв’язку з можливим розкраданням бюджетних коштів. Цього не потерпів екс-директор ДЮСШ №2 (Дитячо-юнацької спортивної школи) Віктор Кобзистий. Його звільнили і він звернувся до прокуратури Кременчука. Кошти, на думку екс-директора, хотіли вкрасти під час проведення ремонтних робіт у ДЮСШ. 

У прокуратурі проти Малецького, Проценка та Мазура відкрили два кримінальних провадження. А саме: за ч.1 ст.369-2 «Зловживання впливом» та ч.3 ст.191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». 

Усіх трьох підозрюваних викликали на допит, але вони не прийшли. Тоді прокуратура звернулася до суду, який задовольнив клопотання для примусової доставки всіх трьох чиновників на допит. Але, і в цьому випадку на допит нікого так і не доставили. Далі буде… 

Раніше, видання 05366 писало: банду викрадачів залізних коней судитимуть. А також: кременчужанина засудили на сім років за гратами за вбивство брата та у справі про підпільне виробництво ліків покарали лише одного фігуранта.

«ХК» Кременчук у соцмережі Instagram

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *