Луганська область: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – Новини Луганська та Луганської області

Опубліковано: 25.08.2021, 16:54

24 серпня рятувальники Сєвєродонецького районного управління Джерело: ГУ ДСНС України у Луганській області провели для мешканців та гостей міста Кремінна акцію “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Головними завданням акції стало ознайомлення дітей та дорослих з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника.

Під час заходу рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яким вони користуються під час ліквідації пожеж, при доланні наслідків дорожньо-транспортних аварій, розбиранні завалів та при ліквідації наслідків будь-яких інших надзвичайних подій – там, де необхідна допомога людям. Найактивніші гості свята змогли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, одягнувши на швидкість бойовий одяг вогнеборців.

Також фахівці Служби порятунку «101» в ігровій формі донесли до найменших гостей заходу основні правила безпечної поведінки у побуті, застерегли від небезпечних забав із сірниками та запальничками. Окрім цього малеча дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних предметів. На згадку про зустріч малеча із задоволенням фотографувалась разом із рятувальниками на фоні пожежного автомобіля.

 


 

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *