Львівські хірурги відновили проведення операцій на серці для дітей

Фото: лікарня ШМД

20 серпня у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова відновили дитячу кардіохірургію. За даними працівників установи, тут знову проводять операції на серці діткам. Виконуватимуть операції хірурги закладу.

Як повідомили на сторінці лікарні ШМД у фейсбці, першу операцію нещодавно здійснили. Пацієнтом був хлопець, у якого під час обстеження у клініці виявили неправильне сполучення легеневих вен, дефект перетинки та зміни в одному з клапанів серця. Хірургічне втручання у таких випадках – єдиний вихід.

Фото: лікарня ШМД

“Усі три вади усунуто. Пацієнт почувається добре і уже розпочинає реабілітацію. На черзі – операція на серці 10-річній дитині. Наразі готуємося”, – зауважили медики.

Додамо, що за напрям дитячої кардіохірургії у лікарні відповідатиме серцево-судинний хірург Віталій Петров. За консультацією до медика можна звертатися за телефоном: 098-912-05-63.

Нагадаємо, на початку серпня у лікарні швидкої медичної допомоги у Львові пацієнтці з Тернополя видалили гігантську пухлину, вагою 10 кг, із заочеревинного простору.

Читайте також: 19-річна мешканка Львівщини захворіла на ботулізм

За матеріалами лікарні ШМД

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *