Колихаєв виділяє майже 1,5 млн грн на ремонт мерії, замість вирішення проблем міста » Новости Херсона

Мер Херсона після ремонту власного кабінета вирішив вдруге відремонтувати третій поверх в міській раді, але вже за рахунок городян.
Про це сказано в проєкті рішення про внесення змін до бюджету міста Херсона:

– майже 500 тис. грн. просять чиновники на проєктну документацію для чергової реконструкції чаші Лебединого озера»;- майже 1,5 млн. грн. на ремонт ганку, туалету та третього поверху міськради, включаючи кабінети заступників Колихаєва та його радників;- більше 17 млн. грн. на придбання б/у турецьких автобусів.

За інформацією місцевих телеграм-каналів херсонським депутатам пропонують купити один дев’ятирічний автобус з пробігом від 800 000 до мільйона кілометрів за 35 000 € (1 млн. 157 тис. грн.) за штуку.
 З пояснювальною запискою до проєкту рішення можна ознайомитися ТУТ

Ці гроші чиновники мерії планують взяти з вільних залишків за результатами першого кварталу.

За словами заступника мера Олександра Лук’яненка, ці гроші потрібні для ремонту туалетів на 4 поверсі, вхідної групи будівлі і реконструкції двору, повідомляє видання МОСТ

Депутат міської ради, фракція Європейська солідарність Іван Глухов, виступаючи на засіданні бюджетної комісії, обурився на такі дивні витрати. «Виділяємо кошти на це, але в той же момент в місті достатньо серйозних проблем»,- зазначив депутат.

В той же час керівники шкільних навчальних закладів, які не є елітними, але в яких навчаються херсонські діти, вже вкотре звертаються до мера, секретаря, голів постійних профільних депутатських комісій Херсонської міської ради з проханнями замінити вікна, що стоять з 50-х років минулого століття та відремонтувати паркан, що повинен бути в школі, згідно санітарних норм. І, вкотре, вони отримують відповіді, що грошей немає, роботи не передбачені і взагалі є проблеми в місті глобальні і серйозні, а не ваші «дрібні негаразди».

Тоді і виникає питання про пріоритети: купка чиновників в комфорті чи діти в безпеці?


​джерело​​​

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *