(Youtube/скриншот)
У понеділок, за 90 хвилин до сходу сонця, рейнджери японської священної гори Фудзі офіційно відкрили цьогорічний альпіністський сезон, стягуючи нові збори за підйом і обмежуючи кількість туристів, щоб зменшити переповненість маршруту.
Альпіністи повинні заплатити 2 000 ієн ($12), і їхня кількість буде обмежена до 4 000 на день після того, як минулого року почастішали скарги на сміття, забруднення та небезпечно переповнені стежки.
підтримати Велика Епоха (The Epoch Times) — це незалежне міжнародне видання без впливу будь-яких політичних чи економічних структур. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.
Падіння ієни до 38-річного мінімуму зробило Японію привабливою пропозицією для іноземних туристів.
Вони вливають рекордні суми в національну скарбницю, але водночас створюють навантаження на інфраструктуру для подорожей і гостинність, не кажучи вже про терпіння місцевих жителів.
Натовпи туристів створили небезпеку для дорожнього руху на сусідньому фотомайданчику, де гора Фудзі, здавалося, парить над магазином, що змусило чиновників встановити бар’єр з чорної сітки, щоб перекрити вид, який став вірусним в Інтернеті.
Цьогорічний альпіністський сезон на горі Фудзі, що простягається між префектурами Яманасі та Сідзуока приблизно за 136 км від Токіо, триває до 10 вересня, після чого погода стає надто холодною і сніжною.
Досі активний стратовулкан, останнє виверження якого відбулося в 1707 році, гора Фудзі була місцем поклоніння синтоїстів і буддистів протягом століть.
Минулого року кількість альпіністів відновилася до допандемічного рівня і становила близько 300 000 на рік, повідомляє міністерство навколишнього середовища. Зазвичай туристи починають сходження рано вранці, щоб встигнути піднятися на вершину до сходу сонця.
За свої гроші альпіністи отримують браслет, що дає доступ до стежки між 3:00 і 4:00, за винятком тих, хто забронював гірські хатини ближче до вершини, на яких денний ліміт відвідувачів не поширюватиметься, кажуть представники влади.
Нові обмеження були необхідні для запобігання нещасним випадкам та випадкам висотної хвороби, особливо серед іноземних “альпіністів”, або тих, хто рветься до вершини.