Глава ПЦУ Епіфаній розповів, як сучасна церква ставиться до інтимних стосунків до шлюбу

Митрополит Епіфаній, який є предстоятелем Православної церкви України, в своєму інтерв’ю для програми “Рандеву” говорив про тему, яка є актуальною для багатьох українців, а саме про те, як сучасна православна церква ставиться до інтимних стосунків пари до шлюбу.

Він заявив, що якщо люди  використовують це з метою розпусти – це однозначно гріх. Оскільки, якщо вони люблять один одного, для них не буде проблемою узаконити стосунки і таким чином продовжити людський рід, і це є нормою. 

Якщо ж шлюб існує без любові, то все одно Церква вважає інтим між цими людьми цілком природним і законним, якщо шлюбу немає, але є емоції та насолода – це, на думку сучасної Церкви, блуд і гріх.

“Церква вчить, що стосунки повинні бути в шлюбі, а не до нього. До шлюбу – це блуд, бо якщо чоловік обирає жінку, то вони зобов’язані офіційно узаконити свої стосунки. Тому якщо секс відбувається до шлюбу, то церква вважає це блудом”, – зазначив глава ПЦУ.

Щоправда, на думку митрополита, є один момент, який викликає чимало суперечок і є доволі складним питанням для трактування. Мова йде про те, чи є гріхом секс для пари, яка перебуває у стосунках, між людьми є справжня любов, але вони ще не одружені. 

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *