Дорого-багато: мер Херсона зробив ремонт у своєму кабінеті (ФОТО) » Новости Херсона

У січні цього року мер Херсона Ігор Колихаєв затіяв ремонт у своєму кабінеті. Сьогодні журналіст Костянтин Риженко побував в оновленому інтер’єрі і поділився фотографіями цієї розкоші в своєму телеграм-каналі:

“Звичайно, не палац Путіна, але теж дорого багато. Я тут дверима помилився і потрапив в відремонтований кабінет мера. І навіть в таємній кімнаті переговорів і особистому туалеті мера. Зараз вам проведу невелику екскурсію.
На першому фото приймальні мера можна побачити авторську ліпнину з зображенням символу міста.Друге фото приймальня. Офісний стіл вмістить до 5 секретарів і помічників. Двері в сам кабінет буде відкриватися по відбитку пальця.

Третє фото сам кабінет, тут коментарі зайві все і так видно.

Четверте фото – друга частина кабінету для неформальних публічних розмов на трьох. Як ви бачите, будівельники змінили геометрію колон.

П’яте фото – святая святих. Задня кімната, в якій останні 20 років насправді розподілявся бюджет міста. Як ви можете помітити, диван тут уже не такий діловий, а скоріше особистий, тут можна відпочити або перетворити його в двоспальне ліжко. На підлозі м’який ворсистий килим, на якому, так приємно лежати на голе тіло втупившись у нього особою. Кімнату доповнює мінібар, телевізор і шафа-купе. З вмонтованим телевізором.

Шосте фото зворотна частина задньої кімнати – це вбудована кухня-стінка.
І звичайно кімната для зручностей. Туалет, тут і душова кабіна і полотенцесушитель, комфортний унітаз і другий мінідуш для того, щоб сидячи на унітазі можна було помити ноги наприклад.
У кожній кімнаті стоїть панель управління для клімат контролю.

Джерело в міськраді стверджує, що все було зроблено на особисті гроші Колихаева. Незрозуміло, звичайно як це буде прийнято на баланс, але це дрібниці. Головне, що саме ключове приміщення міста практично добудовано і скоро можна буде здавати меру роботу.

В принципі – це не корупція або щось особливо крамольне, але як то на тлі доріг, ліхтарів, прибирання виглядає цинічно. Адже це не першочергова проблема в місті. Також тхне контрастом внутрішня обстановка кабінету і наприклад квіти у міськради, які поставив колихалися для городян, і то і то за його особисті гроші, але відчуваєте навіть на око різницю у виконанні і якостях матеріалів, коли робиться для себе і для людей …. “

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *