Для краматорських шкіл придбають 50 смарт-дошок: в які школи і скільки

Управління освіти Краматорської міської ради придбає 50 інтерактивних мультимедійних комплексів (смарт-дошок) для початкових класів краматорських шкіл. Відповідний аукціон на сайті електронних закупівель ProZorro розпочнеться 30 липня.

Вартість замовлення становить 2,35 млн грн. На ці кошти підрядник має надати 50 комплексів, кожен з яких складаються з мультимедійного проектору, інтерактивної дошки, ноутбука для вчителя, кріплень, кабелів та інших аксесуарів. Окрім того, підрядник має встановити і налаштувати ці комплекси.

Згідно з умовами тендеру, мультимедійні комплекси повинні доставити до 30 вересня цього року.

Ось перелік шкіл Краматорська, які отримають ці комплекси:

Керівниця Управління освіти Марина Мозольова сказала Kramatorsk Post, що минулого року Краматорськ також придбав 50 смарт-дошок.

“Ми вважаємо, що цей напрям дуже-дуже важливий для малечі, яка звикла користуватися смартфонами, яка знає, що таке сенсор, і обмежити їх дошкою і крейдою – це неправильно. Ми вже два роки працюємо у цьому напрямку, навіть у селищних школах діти із захопленням навчаються, коли використовують такі засоби навчання”, – сказала вона.
За словами Мозольової, смарт-дошки закуповуються в залежності від кількості перших класів. Але, не всі перші класи цього року отримають такі комплекси.

“На жаль, ми не можемо забезпечити усіх. Ми планували 74 перших класи, але деякі директори не дуже ретельно відпрацьовують це питання. Бо коли виявляється, що планували, наприклад, три класи, а набирають півтора – то це ж наслідки. Ми ж плануємо заздалегідь закупівлі, це півроку роботи, щоб усе підготувати як слід. Тож у підсумку буде, нехай, 71 клас. Але 50 смарт-дошок це теж дуже добре”, – зазначила чиновниця.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *