Дитячі садочки у Львові переходять у режим чергових груп

Приносити якусь спеціальну довідку не потрібно.

Photo by Sigmund on Unsplash

Дитячі садочки у Львові переходять у режим чергових груп для дітей, батьки яких працюють. Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС сьогодні, 30 березня.

За словами міського голови Андрія Садового, усі дитячі садки переходять у режим чергових груп для дітей, батьки яких працюють. При цьому, батькам не потрібно приносити якусь спеціальну довідку.

Приватні садочки мають дотримуватися окремого протоколу роботи, переформатувати свою діяльність, у групі не має бути більше 10 дітей.

Школи продовжують навчання у дистанційному режимі, у тому числі і приватні школи.

Загалом посилений карантин продовжили до 12 квітня.

Читайте також: У Львові ввели обмеження «червоної зони»

Нагадаємо, що через стрімке поширення коронавірусної хвороби та велику кількість госпіталізацій у Львові запровадили локдаун із 19 березня.

Через це школи перейшли на дистанційне навчання. Припинили роботу всі заклади культури: театри, кінотеатри, музеї, концертні майданчики. Заклади громадського харчування працюють лише «на виніс» та доставку. У торгових центрах можуть працювати лише продуктові магазини, аптеки та зоомагазини. Непродовольчі ринки закрили. Салони краси, басейни, спортивні зали, перукарні працюють лише за індивідуальним попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *