Чернігівська область: упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 13 пожежі, що виникли у природних екологічних системах – | Чернігівщина

Спалювання громадянами сміття, залишків сухої рослинності та необережність у поводженні з вогнем призводить до виникнення пожеж в природних екологічних системах та приватному житловому секторі.

Лише упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів обласного Управління ДСНС ліквідували 13 загорань на відкритих територіях неподалік сіл Количівка та Красне Іванівської територіальної громади, у с. Дроздівка та двічі неподалік селища Куликівка, селища Варва, сіл Бахани Ріпкинської, Смолянка Олишівської, Горбове Новгород-Сіверської, Замістя Сухополов`янської, Центральне Михайло-Коцюбинської, Трисвятська Слобода Киїнської та Петрики Любецької територіальних громад відповідно. Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 35 га. Крім того, внаслідок спалювання залишків сухої рослинності у с. Перепис Городнянської територіальної громади вогнем знищено господарчу будівлю та гараж.

У зв’язку з цим, рятувальники Чернігівщини звертаються до населення з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки! Проявляйте обережність у поводженні з вогнем, не допускайте спалювання сміття і сухої рослинності, адже це шкодить довколишньому середовищу, а швидке розповсюдження вогню може призвести до виникнення пожеж у житловому секторі громадян, лісових масивах і торфовищах.

                          

 

                            

 

У ДСНС України у Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *