Біля Мар’їного гаю у Чернігові буде ще один пішохідний перехід. А от вулиці Бєлова поки не пощастило

11:52, 15 января
Общество

Сергій Кириченко

На засіданні міської комісії х питань організації безпеки дорожнього руху у середу, 13 січня, ухвалили кілька важливих питань, які будуть реалізовані вже у 2021 році – з настанням сприятливої погоди.

Зокрема, члени комісії підтримали звернення Чернігівського прикордонного загону стосовно облаштування нерегульованого пішохідного переходу по вулиці Квітневій, 3-В. Тут з’явиться відповідна розмітка та дорожні знаки.

Також нерегульований освітлений пішохідний перехід облаштують по вулиці Пушкіна (в районі будинку №11 біля повороту на вулицю Святомиколаївську, 37) – при виході з Мар’їного гаю в бік Валу.

Комісія також підтримала звернення патрульної поліції щодо зміни організації дорожнього руху на перехресті проспект Перемоги – вулиця Реміснича.

За словами правоохоронців, на цій ділянці часто виникають аварійні ситуації, тому тут треба встановити дорожній знак 5.18, який показує дозволений напрямок руху по смузі, та нанести відповідну розмітку. Ці роботи будуть виконані за сприятливих погодних умов.

А от питання перенесення нерегульованого пішохідного переходу від будинку №20 на вулиці Бєлова, 20 в районі зупинок громадського транспорту «вул. Бєлова» (біля житлових будинків №14 та №9) поки відклали.

На думку членів комісії тут необхідно детальніше вивчити пішоходопотік, і після цього за потреби перенести нерегульований пішохідний перехід. Це питання розглядатимуть на наступному засіданні комісії.

пішохідний перехід Вал Мар'їн гай вулиця Пушкіна вулиця Бєлова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *