Автозаправка на Масанах у Чернігові – суд відбудеться у лютому

10:53, 14 января
Общество

Сергій Кириченко

Продовжується судова епопея навколо можливого будівництва АЗС неподалік житлових будинків у мікрорайоні Масани. Наступне засідання призначене на 2 лютого, повідомляє «Суспільне. Чернігів».

Підготовче засідання у справі будівництва газової заправки на Масанах перенесли на 2 лютого. Справу розглядає Чернігівський окружний адміністративний суд.

Жителька мікрорайону, юристка Катерина Данькова позивається до Державної архітектурно-будівельної інспекції, яка надала дозвіл на будівництво. Вважає, що дозвіл видали незаконно.

За її словами, змінено цільове призначення земельної ділянки, на якій розпочали будівництво. Ця земельна ділянка у державному земельному кадастрі визначна для розміщення автостоянки. Також, каже Катерина, порушені норми відстані до житлових будинків та лісової зони. Немає документів і щодо підземного резервуару, де буде газ.

Повноцінно провести засідання на початку цього тижня не вдалося. За словами судді Лариси Житняк, відкрито кримінальне провадження, а документи, які витребує позивач, вилучені. Документи у ДАБІ вилучила Служба безпеки України. Нині на інспекцію відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, будівництво автозаправки на Масанах почали у липні минулого року. Жителі мікрорайону проти будівництва, вони вважають його небезпечним. Протягом останніх пів року люди провели кілька акцій протесту.

Під час останньої, 7 грудня, перекривали дорогу. Після цього, за словами Катерини Данькової, людям почали погрожувати. Усього мешканці мікрорайону направили понад 30 звернень щодо незаконності будівництва, зокрема до президента, Кабміну, СБУ та МВС.

Раніше директор комунального підприємства «Паркування та ринок» Микола Гоголь (ділянка – у комунальній власності) запевняв, що все законно, є всі необхідні дозволи, всі норми витримані.

Третя стороною у справі – компанія «ПРЕТОРІЙ-БУД». Її співвласницею є дружина депутата Чернігівської міської ради Павла Гармаша. На судове засідання представники компанії не з’явилися. Коментар журналісти у представників компанії не змогли отримати.

Суспільне. Чернігів
АЗС заправка суд Масани Катерина Данькова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *