12-річному Кирилу, який усе життя бореться зі наслідками кісти мозку, збирають на взуття – як можна долучитися

У Полтаві оголосили про збір коштів на ортопедичне взуття 12-річному Кирилу – хлопчик усе життя бореться із наслідками кісти мозку.

Про це повідомив благодійний фонд “Helpgroup” у Facebook.

“Ріс абсолютно здоровою і спокійною дитиною, але в 7 місяців у синочка почала рости голова, лікарі забили на сполох і направили на огляд…”. Такими словами мама 12-річного Кирила починає розповідь про довгу боротьбу за нормальне життя сина. Згодом дослідження покаже, що шлуночки головного мозку при нормі 3-4 мм були розширені до 40,0 мм. Причина – кіста III шлуночка, врятувати дитину може тільки операція (пізніше генетик скаже, що це наслідки щеплення АКДП)”, – йдеться у повідомленні.

Після проведеної операції з’явилася непостійна косоокість. Фізичний стан дитини погіршився – дитина перестала самостійно сидіти, вставати в ліжечку, ходити з підтримкою.
“Свій перший курс реабілітації Кирило пройшов у 2 роки. На той момент було втрачено багато часу. За ці 12 років родина багато чого досягла: від безпорадної дитини, яка після операції навіть сидіти не могла, до хлопчика, який пересувається за допомогою паличок для ходьби і намагається робити перші самостійні кроки, ходить у загальноосвітню школу за програмою інклюзивного навчання”, – повідомили у фонді.На сьогодні Кирилу дуже терміново потрібне зимове ортопедичне взуття. Вартість взуття – 1 850 грн. Його можливо отримати від держави, проте доведеться чекати не менше 2-3 місяців. Тому родина дуже сподівається на допомогу небайдужих полтавців.Надати допомогу для Кирила можна за посиланням: https://helpgroup.com.ua/help/, або за реквізитами картки ПриватБанку 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)Призначення платежу: Товстопят Кирило

Читайте також: 13 операцій на ногах та інвалідність – просять допомогти полтавцю, який щодня мучається від болю

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *